Infoleht

Mul on äärmiselt hea meel, et broneerisite aja pildistamiseks! Annan omalt poolt parima, et Teie sessioon saaks just selline, nagu unistate!
Et aga mõtted ja ideed peast ei kaoks, siis ma oleksin väga tänulik, kui leiaksite aja, et alljärgnevatesse lahtritesse natukene omalt poolt mõtteid jagaksite :) Ja et kõik Teie pildistamise juurde kuuluvad andmed mul ühes kohas kenasti kirjas oleks, siis palun ka uuesti lisada oma kontaktandmed ning meie pildistamise kuupäev.

Kui Teil on mis iganes mõtteid või soove, mida oma sessioonil realiseerida, siis kirjutage sellest veidike lähemalt. Võibolla on Teil mõni meelispaik, kus tahaks pilte teha, lisage seegi kirja. Saan selle abil Teie sessiooni paremini planeerida. Oled ehk leidnud internetist mõningaid ideede pilte, mis meelejärgi, needki saab mulle saata kas siis lisades failid vastava nupu alt või panna linkidena teksti kasti sisse.

Kui olete tulemas pildistama koos lastega, siis olen väga tänulik, kui märgite üles ka oma pesamuna(de) vanused plaanitud pildistamise ajal. Jällegi- selle põhjal saan olla rohkem ettevalmistunud :) Ning kui veel lisaksite ka ühe võimalikult värske pildi Teist endist, oleks lausa suurepärane. Aitab seegi mul fotosessiooni visualiseerida :)

Peatse kohtumiseni!

Laura

  Nimi (nõutav)

  Email (nõutav)

  Telefon (nõutav)

  Kuupäev

  Valitud pakett

  Lisateenused

  Pildile tulijate nimed, laste puhul ka vanused

  Teie soovid, ideed või mõtted

  Lisa soovi korral faile

  kustuta

  kustuta

  kustuta

  kustuta

  kustuta