Jõulusessioonid 2023

Sel aastal jääb minu jõulusessioonide aeg erinevate asjaolude tõttu üsna viimasele hetkele, mis tähendab, et “kas nüüd või mitte kunagi” :)

Jõulupildistamised on alati populaarsed väga paljudele peredele. Mina aga saan sel ajal nii toredate taaskohtumiste osaliseks, ikka ja alati on pildistama tulijate seas rohkelt püsiklientde peresid. Nii et selline omamoodi armas “tibude lugemise” hooaeg. Beebid kasvavad ja seda on superlahe näha ja saan need uued mälestused teie jaoks kinni püüda!

Sel korral on minu pisikeses Pärnu fotostuudios ootamas kaks jõulunurka.
Pigem minimalistlikud ja rahulikud, et teie pere saaks põhifookuses olla.

Mõlemad nurgad küll rohelistes toonides, üks isegi pisut kuninglik, teine helge ja rahulik.
Kuuse asemel sel korral hoopis pehmed kõrrelised, aga jõulukuule see eest palju ja natuke veel peale :)
Valge diivan sai omale metsast ühe männioksa kõrvale ja juba aastaid seal toas ringi lennanud linnud tulid ka pisut madalamale, et hea õnne korral pildile mahtuda saaks.

Kuid kes neist kirjeldustest ikka midagi välja loeb :)
Heitke pilk peale!

Ahjaa, seda ka, et sel aastal minisessioone ei ole. Pildistan tavapakettide alusel, selle valiku leiab siit: FOTOSESSIOONID PÄRNUS
Nagu aga alguses mainitud, siis pildistamised jäid hilja peale, seega kui pühadeks pildid valmis peaksid saama, siis tuleb omale aeg broneerida väga lähiajale. Pildistan nädala sees, üks erandkorras pakutav pühapäev on ka valikus, 26. novembril.

Kui aga teie soov on lihtsalt perele jõulused mälestused luua ja piltide valmimisega kiiret pole, siis kiirustama ei pea, jõulustuudio jääb avatuks uue aasta alguseni.
Ühel või teisel juhul, andke oma soovist märku läbi KONTAKTIVORMI ja leiame teie jaoks sobiliku aja!Rõõmsaid taaskohtumisi ja uusi tutvuseid ootama jäädes!