Oskar- vastsündinu pildistamine- fotograaf Pärnus

Heleni ja Ivari pisipoja ootuse jäädvustasime ühel kuumal suvepäeval, sellest juba ka pldid blogisse jõudnud: POSTITUS

Septembri lõpus aga õnnestus mul selle pisikese ilmaimega ka lähemalt kohtuda :) Rõõm oli suur! Milline mõnusalt muhe beebi!
Ja ma jätkuvalt imestan selle üle, kuidas kõikidel beebidel on ikkagi erinevad nimed. Mul on õnn olnud neid üksjagu kohata ning igal aastal on ka mingid populaarsed nimed, mis sagedasti kasutuses. Kuid mul õnnestub ikkagi alati uut nime kuulda. Paar nime on olnud, mis liitnimedena ühe või teise poolega kordunud. Nii et alati on väga põnev kuulda, millise ägeda nime pere silmatera omale saanud :)

Nii et sel korral siis staariks väike Oskar, no ja minu meelest ta just ongi Oskari nägu ka :)

fotograaf_parnus_vastsundinu_pildistamine_beebipildid_laura_toomesoo_.jpgfotograaf_parnus_vastsundinu_pildistamine_beebipildid_laura_toomesoo_-2.jpgfotograaf_parnus_vastsundinu_pildistamine_beebipildid_laura_toomesoo_-3.jpgfotograaf_parnus_vastsundinu_pildistamine_beebipildid_laura_toomesoo_-4.jpgfotograaf_parnus_vastsundinu_pildistamine_beebipildid_laura_toomesoo_-5.jpgfotograaf_parnus_vastsundinu_pildistamine_beebipildid_laura_toomesoo_-6.jpgfotograaf_parnus_vastsundinu_pildistamine_beebipildid_laura_toomesoo_-7.jpgfotograaf_parnus_vastsundinu_pildistamine_beebipildid_laura_toomesoo_-8.jpgfotograaf_parnus_vastsundinu_pildistamine_beebipildid_laura_toomesoo_-9.jpg

***
Kui pildistamine plaanis, siis võtke julgesti ühendust! Arutame, planeerime ja vahetame mõtteid, et Teie sessioon just selline saaks, nagu unistate!

  Teie nimi

  Teie e-mail

  Telefoni number

  Vali huvi pakkuv pakett
  LapseootusVastsündinuPortreePereMuu - kirjeldan teate sisus

  Teate sisu:
  Jagage mõne sõnaga oma mõtteid ja ootusi, et saaksin Teie soovidele vastavat infot saata!
  Lapseootuse ja vastsündinu pildistamise soovi korral palun märkige ka beebi sünnitähtaeg.

  This entry was posted in Pere pildistamine, Stuudios, Vastsündinud and tagged , , , , , , .