Aitäh Teile !

Tahtsin täna ühe pisikese hetke peatuda ja öelda “Aitäh!” kõikidele headele, kes ühel või teisel moel minu ümber on!

Mul on südamest hea meel, et minu teed on ristunud nii paljude imeliste inimestega!
Nii palju toredaid pildistamas käinud inimesi, kes oma kogemust ka sõprade ja tuttavatega jaganud! Äärmiselt soe tunne on, kui küsides mõnelt uuelt kliendilt, kuidas ta minust kuulis, saan vastuseks, et sõbranna käis ja jäi rahule, nii otsustas temagi tulla. 
Just nii juhtus see ka eile, kui pildistasime Siiri ja Kalle ootuse aega, kes ei pidanud paljuks Pärnusse pildistama sõita Viljandist!

Suurt rõõmu tunnen ka meie “Dream Team‘i” üle! Ilma igasuguse kahtluseta soovitan jumestust ja soengut soovivatele klientidele ühendust võtta Anna või Mariaga Make UP Atelierist
Nende võlupintslid ja -kammid annavad Teie ilule veelgi boost‘i juurde! Mõne aja pärast pöörleb Teie elu niikuinii ühe tillukese kullatera ümber, nii et Te olete kindlasti enne veel ühe hellituse ära teeninud!
Ja kui pildistamist plaanis pole, siis jumestust saab ka igasuguste muude ürituste tarvis, kus vaja särada!

Ja veel on mul heameel, et olen leidnud omale ühe imearmsa “kleidihaldja”! Aega võttis, aga asja sai – nüüd on mul alati võimalus pöörduda Merle poole, kui stuudio garderoob täiendust vajab!
Tänaseks on alustuseks väikene valik olemas, hetke seisu näeb SIIT galeriist, kuid vähehaaval saab see kindlasti täiendust, suurused on üsnagi universaalsed, nii et midagi leiab selga igale lapseootajale!
Merle õmbleb muidugi ka kõiksugu muidki riideid, nii et kui soovite midagi huvitavat ja ainulaadset oma garderoobi, võtke julgesti ühendust!

Aga lõpetuseks tänusõnad veelkord oma armsatele klientidele! Ainult tänu Teile saan ma teha seda, mis mulle nii väga meeldib!
Fotograafia sattus mu teele täiesti ootamatult ja mul on tõeliselt hea meel, et sellest tänaseks minu amet on kasvanud! Töö, mis justkui polekski töö – ma tõesti naudin seda kõike! Tõsi, on ka pingelisemaid-kiiremaid aegu ja mõnikord tundub, et päeva to do list on nii pikk, et ei tea, kust alustada. Kui viimane kõrvale jätta, olen aga tõeliselt õnnelik, et Teie kõrval kasvada ja areneda saan, ning ikka ja jälle nii paljudega Teist uuest kohtume!
Minu südamlik tänu Teile!

Ja siia nüüd üks pilt eilsest, tõeline jumalanna Siiri!
Jumestus: Ana Ferrum

Lisainfo ja broneeringud:
http://kliendid.lauratoomesoo.com/

This entry was posted in Beebiootus, Jumestus: Ana Ferrum Make-up Artist, Portreed, Väljas and tagged , , , , .

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.