Pärnu Haigla naistenõuandla

Eilsel naistepäeval jätkasime oma toredat traditsiooni ja seadsime Pärnu Haigla naistenõuandla ooteruumi seinale üles uued lõuendid!

See piltide valimine on alati nii keeruline. Kuidagi ei raatsi kedagi välja jätta, aga seinale mahub ju ainult pisut….
Kui hakkasin kaustades sirvima, avastasin, et eelmisel aastal sattus minu juurde just õige hulk neid peresid, kes olid minu juures juba teise beebiga, sellele eelnenud ka ootuse sessioon ja hiljem nii mõnigi peresessioon! Nii et sel korral saigi valiku tegemine kohe lihtsamaks!

Tõeliselt tore oli kõigiga uuesti kohtuda! Paraku on hetkel tihe viiruste hooaeg ja nii mõnedki piltidel olnud ei saanud haigestumise tõttu kohale tulla, aga mõned beebid ja emmed olid ikka meid rõõmustamas!

Eelmised pildid said üle antud pildil olijaile ja uued kenasti üles riputatud, nii et meie armas traditsioon jätkus! Kõigi eelduste kohaselt siis järgmisel aastal jälle!

Ja et mul oleks sellest päevast ka pilte postitada, siis oli minuga kaasas mu armas ilu-võlur Anna, kes usinasti pilte klõpsutas ja enne seda veel mind ilusti valmis sättis!

Suur aitäh Pärnu Haigla ja Minu Print

This entry was posted in Beebiootus, Beebipildid, Jumestus: Ana Ferrum Make-up Artist, Stuudios, Väljas, Vastsündinud and tagged , , , , , , , , , , .

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.