Beebipildistamine 2023

Ja ongi jälle aasta möödas!
Ma ei ütleks, et see nüüd nii kiirelt läks. Tagasi vaadates on 2023 aastasse mahtunud omajagu tegemisi, nii et minu vaatenurgast oli täitsa heas tempos kulgemine. 

Mul on olnud traditsioon iga aasta beebid, kes stuudiosse pildistama jõudnud, ühele pildile kokku panna. Alustasin beebide pildistamist küll aastal 2012, kuid esimese “ühispildi” tegin aga 2016.

Rõõm on tohutult suur kõiki neid mälestusi luues! Eelmisesse aastasse mahtus väga palju esmakordseid kohtumisi, aga ka mitmeid selliseid, kus “minu beebid” tulid koos oma uue õe/vennaga uuesti pildile! Kahe pere puhul aga jäädvustasin neile mälestused kolmandast beebist! Nii vinge on sedasi koos kasvada.


Armas on näha, kuidas vanemad uuesti stuudiosse jõudes, kas siis järgmise beebiga või niisama perega uusi mälestusi looma tulles, neilt piltidelt alati oma “täpikest” otsivad. Ja 98% kordadest leiavad ikka selle õige pildi ka üles. 100% ei saanud kirjutada, sest teinekord on juhtunud ka eksimist, aga leiame koos lähemalt uurides või galeriist spikerdades, õige pildi!

Nii et, siin nad on, 2023 aastal minu Pärnu fotostuudiosse jõudnud beebid!
Seda veel mainin, et siiani on enamasti olnud üsna võrdne number poisse ja tüdrukuid. Jah, sageli on 1-3 poissi rohkem olnud, mõnel üksikul korral tüdrukud “võitnud”, sel aastal aga: pea 2 korda rohkem tüdrukuid. 

Veelkord, kõige soojemad õnnesoovid kõikidele peredele! Imeilusat koos kasvamist ja hulgaliselt naeru, kallistusi ja rõõmsaid ühiseid mälestusi!

Kõik 2024 beebid on samuti oodatud endast märku andma, leiame teie perele ka aja, et need erilised esimesed hetked jäädvustada! Lisainfo ja eelbroneeringud SIIT kaudu!

Head uut aastat!

Jooksvalt tegemisi ja toimetamisi leiad Instagramist!

This entry was posted in Uncategorized.

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.