Rahulik beebi – helid – fotograaf Pärnus

Beebide emad on peale fotosessiooni sageli uurinud, et mis “muusika” mul seal mängib.
Kes minu juurde vastsündinu sessioonile sattunud, ilmselt mõistavad millest räägin.
Seega kirjutangi siinkohal kuidas beebit helide abil rahulikumana hoida.

Vastsündinud jõuavad pildistama kõige sagedamini üsna oma elupäevade alguses, nii umbes 6-12 päeva vanusena. Olles nii värskelt uues keskonnas, on kõikvõimalikud uued helid ja hääled nende jaoks võõrad. Küll aga on ilmselt kõige tuttavamaks oma ema südametoonide hääl. Seda viimast kuulebki minu fotosessioonil mitu tundi järjest :) Tõsi, mitte selle konkreetse ema oma, aga südametoonid siiski.

Seda, mis minul endal stuudios mängib, ma enam leida ei suutnudki, laadisin selle kunagi ammu kuskilt alla ja kirjutasin CD-le ( tõsi, keegi kasutab veel isegi CD-d )
Küll aga leiab Youtubest päris palju erinevaid südametoone, üks sarnane minu juures mängivale on leitav SIIT
Nii et kui beebi rahutu, võite proovida, ehk mõjub teie pisikesele see rahustavalt!

Teise variandina kasutan mõnikord lisaks ka sushing häält. Taaskord, Youtubest leiab lõputult erinevaid versioone, SIIN näiteks üks. Küll aga saate otsingut kasutades palju erinevaid variante leida ja oma lemmiku leida.

Tänapäeval on ka palju erinevaid äppe, mis mängivad küll white noise‘t, aga ka kõikvõimalikke erinevaid helisid, alustades vihmast ja merelainetest kuni tolmuimeja hääleni välja. Neid variante kasutatakse ka mõndades kodudes.

Minul enda lastega ei olnud selliseid lisahelisid vaja ja mingit teaduslikku põhja sel ka pole, miks fotosessiooni ajal neid helisid kasutan, küll aga mõjuvad need rahustavalt. Olen nii mõnigi kord tunnistajaks olnud, et selline ühtlane südametoonide hääl soosib magama jäämist ka lapsevanemate puhul :)

This entry was posted in Rahulik beebi, Vastsündinud and tagged , , , , .

Post a Comment

You must be logged in to post a comment.